TCSD-20-D-06.30-01-R
Przegląd produktów
Part Number: TCSD-20-D-06.30-01-R
Producent / marka: Samtec, Inc.
Opis produktu 2MM DOUBLE ROW FEMALE IDC ASSEMB
Arkusze danych:
500 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje TCSD-20-D-06.30-01-R
Part Number TCSD-20-D-06.30-01-R Producent Samtec, Inc.
Opis 2MM DOUBLE ROW FEMALE IDC ASSEMB Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 7929 pcs Arkusz danych
Stosowanie - Zastawianie Unshielded
Seria Tiger Eye™ TCSD Pitch - Złącze 0.079" (2.00mm)
Pitch - Kabel 0.039" (1.00mm) Liczba rzędów 2
Liczba biegunów 40 Standardowy czas oczekiwania producenta 3 Weeks
Długość 0.525' (160.00mm, 6.30") Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant
cechy - szczegółowy opis 40 Position Cable Assembly Rectangular Socket to Socket, Reversed 0.525' (160.00mm, 6.30")