TCSD-08-D-02.50-01-R
Przegląd produktów
Part Number: TCSD-08-D-02.50-01-R
Producent / marka: Samtec, Inc.
Opis produktu 2MM DOUBLE ROW FEMALE IDC ASSEMB
Arkusze danych:
500 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje TCSD-08-D-02.50-01-R
Part Number TCSD-08-D-02.50-01-R Producent Samtec, Inc.
Opis 2MM DOUBLE ROW FEMALE IDC ASSEMB Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 13480 pcs Arkusz danych
Stosowanie - Zastawianie Unshielded
Seria Tiger Eye™ TCSD Pitch - Złącze 0.079" (2.00mm)
Pitch - Kabel 0.039" (1.00mm) Liczba rzędów 2
Liczba biegunów 16 Standardowy czas oczekiwania producenta 3 Weeks
Długość 0.208' (63.50mm, 2.50") Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant
cechy - szczegółowy opis 16 Position Cable Assembly Rectangular Socket to Socket, Reversed 0.208' (63.50mm, 2.50")
Kontakt Wykończenie Grubość 30.0µin (0.76µm) Kontakt Finish Gold
Typ złącza Socket to Socket, Reversed Kolor Gray, Ribbon
Zakończenie kabla IDC
Wysyłka
★ Czas dostawy zajmie 2-4 dni do większości krajów na całym świecie przez DHL / UPS / FEDEX / TNT.
FedexDHLUPSTNT
GWARANCJA PO GWARANCIE SPRZEDAŻY
Powiązane tagi
Produkty powiązane
TCSD-08-D-02.60-01-F-N
TCSD-08-D-02.60-01-F-N
Producenci: Samtec, Inc.
Opis: 2MM DOUBLE ROW FEMALE IDC ASSEMB
Na stanie: 12432 pcs
Pobieranie:
RFQ
TCSD-08-D-02.50-01
TCSD-08-D-02.50-01
Producenci: Samtec, Inc.