TCSD-05-D-05.50-01-R
Samtec, Inc.Samtec, Inc.
Samtec, Inc.
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: TCSD-05-D-05.50-01-R
Producent / marka: Samtec, Inc.
Opis produktu 2MM DOUBLE ROW FEMALE IDC ASSEMB
Arkusze danych:
500 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje TCSD-05-D-05.50-01-R
Part Number TCSD-05-D-05.50-01-R Producent Samtec, Inc.
Opis 2MM DOUBLE ROW FEMALE IDC ASSEMB Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 14910 pcs Arkusz danych
Stosowanie - Zastawianie Unshielded
Seria Tiger Eye™ TCSD Pitch - Złącze 0.079" (2.00mm)
Pitch - Kabel 0.039" (1.00mm) Liczba rzędów 2
Liczba biegunów 10 Standardowy czas oczekiwania producenta 3 Weeks
Długość 0.458' (139.70mm, 5.50") Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant
cechy - szczegółowy opis 10 Position Cable Assembly Rectangular Socket to Socket, Reversed 0.458' (139.70mm, 5.50")