FJH-30-R-02.25-4
Samtec, Inc.Samtec, Inc.
Samtec, Inc.
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: FJH-30-R-02.25-4
Producent / marka: Samtec, Inc.
Opis produktu .5MM FLEX CABLE JUMPER
Arkusze danych: 1.FJH-30-R-02.25-4.pdf2.FJH-30-R-02.25-4.pdf
1 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje FJH-30-R-02.25-4
Part Number FJH-30-R-02.25-4 Producent Samtec, Inc.
Opis .5MM FLEX CABLE JUMPER Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 40114 pcs Arkusz danych 1.FJH-30-R-02.25-4.pdf2.FJH-30-R-02.25-4.pdf
Seria * Standardowy czas oczekiwania producenta 3 Weeks
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant szczegółowy opis Position Cable
Wysyłka
★ Czas dostawy zajmie 2-4 dni do większości krajów na całym świecie przez DHL / UPS / FEDEX / TNT.
FedexDHLUPSTNT
GWARANCJA PO GWARANCIE SPRZEDAŻY
Powiązane tagi
Produkty powiązane
FJH-30-D-99.99-4
FJH-30-D-99.99-4
Producenci: Samtec, Inc.
Opis: .5MM FLEX CABLE JUMPER
Na stanie: 2428 pcs
Pobieranie: FJH-30-D-99.99-4.pdf
RFQ
FJH-30-R-02.35-4
FJH-30-R-02.35-4
Producenci: Samtec, Inc.
Opis: .5MM FLEX CABLE JUMPER
Na stanie: 35444 pcs
Pobieranie: FJH-30-R-02.35-4.pdf
RFQ
Opis: CABLE FFC 30POS 0.50MM 2"