ESS-127-G-25
Samtec, Inc.Samtec, Inc.
Samtec, Inc.
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: ESS-127-G-25
Producent / marka: Samtec, Inc.
Opis produktu ELEVATED SOCKET STRIPS
Arkusze danych:
1 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje ESS-127-G-25
Part Number ESS-127-G-25 Producent Samtec, Inc.
Opis ELEVATED SOCKET STRIPS Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 10323 pcs Arkusz danych
napięcie znamionowe - Zakończenie Solder
Styl Board to Board Seria ESS
Rozstaw rzędów - łączenie - Pitch-Mating 0.100" (2.54mm)
Opakowania Bulk temperatura robocza -55°C ~ 125°C
Liczba rzędów 1 Ilość Pozycje Loaded All
Liczba biegunów 27 Rodzaj mocowania Through Hole
Materiał Palność ocena UL94 V-0 Kojarzonych Układanie Heights -
Różnicowa transmisja danych Liquid Crystal Polymer (LCP) Wysokość izolacji 0.500" (12.70mm)
Kolor izolacji Black Stopień ochrony -
cechy - mocowanie Rodzaj Push-Pull
szczegółowy opis 27 Position Elevated Socket Connector Through Hole Aktualna ocena -
Contact Type Female Socket Kształt kontaktów Circular
Materiał styków Beryllium Copper Długość kontaktu - post 0.173" (4.40mm)