ASP-134602-01
Samtec, Inc.Samtec, Inc.
ASP-134602-01 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: ASP-134602-01
Producent / marka: Samtec, Inc.
Opis produktu CONN HDR 400POS SMD VITA 57.1
Arkusze danych: ASP-134602-01.pdf
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje ASP-134602-01
Part Number ASP-134602-01 Producent Samtec, Inc.
Opis CONN HDR 400POS SMD VITA 57.1 Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 4707 pcs Arkusz danych ASP-134602-01.pdf
Seria ASP Smoła 0.050" (1.27mm)
Opakowania Tape & Reel (TR) Inne nazwy MC-HPC-8.5
SAM8731
Liczba rzędów 10 Liczba biegunów 400
Rodzaj mocowania Surface Mount Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Kojarzonych Układanie Heights - Standardowy czas oczekiwania producenta 5 Weeks
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Wysokość nad forum 0.181" (4.60mm)
cechy Board Guide szczegółowy opis 400 Position Connector Array, Male Pins Surface Mount Gold