VNQ5E050AK-E
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
VNQ5E050AK-E Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: VNQ5E050AK-E
Producent / marka: STMicroelectronics
Opis produktu IC SW M0-5 4CH 27A ANLG PWRSSO24
Arkusze danych: VNQ5E050AK-E.pdf
1225 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje VNQ5E050AK-E
Part Number VNQ5E050AK-E Producent STMicroelectronics
Opis IC SW M0-5 4CH 27A ANLG PWRSSO24 Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 38285 pcs Arkusz danych VNQ5E050AK-E.pdf
Napięcie - Dostawa (Vcc / Vdd) Not Required Napięcie - Obciążenie 4.5 V ~ 28 V
Typ przełącznika General Purpose Dostawca urządzeń Pakiet PowerSSO-24
Seria VIPower™ Rds On (Typ) 50 mOhm (Max)
Ratio - Wejście: Wyjście 1:1 Opakowania Tube
Package / Case PowerSSO-24 Typ wyjścia N-Channel
Konfiguracja wyjściowa High Side temperatura robocza -40°C ~ 150°C (TJ)
Liczba wyjść 4 Poziom czułości na wilgoć (MSL) 3 (168 Hours)
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Berło On/Off
Typ wejścia Non-Inverting cechy Auto Restart
Ochrona usterek Current Limiting (Fixed), Open Load Detect, Over Temperature, Over Voltage Obecny - Wyjście (Max) 19A