VND5E160JTR-E
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
VND5E160JTR-E Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: VND5E160JTR-E
Producent / marka: STMicroelectronics
Opis produktu IC SW M0-5 2CH 10A DGTL PWRSSO12
Arkusze danych: VND5E160JTR-E.pdf
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje VND5E160JTR-E
Part Number VND5E160JTR-E Producent STMicroelectronics
Opis IC SW M0-5 2CH 10A DGTL PWRSSO12 Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 98242 pcs Arkusz danych VND5E160JTR-E.pdf
Napięcie - Dostawa (Vcc / Vdd) Not Required Napięcie - Obciążenie 4.5 V ~ 28 V
Typ przełącznika General Purpose Dostawca urządzeń Pakiet PowerSSO-12™
Seria VIPower™ Rds On (Typ) 160 mOhm (Max)
Ratio - Wejście: Wyjście 1:1 Opakowania Cut Tape (CT)
Package / Case 12-LSOP (0.154", 3.90mm Width) Exposed Pad Typ wyjścia N-Channel
Konfiguracja wyjściowa High Side Inne nazwy 497-11705-1
temperatura robocza -40°C ~ 150°C (TJ) Liczba wyjść 2
Berło On/Off Typ wejścia Non-Inverting
Obecny - Wyjście (Max) 7A Podstawowy numer części VND5E160