VND5E025LK-E
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
VND5E025LK-E Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: VND5E025LK-E
Producent / marka: STMicroelectronics
Opis produktu IC DVR SW HI SIDE 2CH POWERSSO24
Arkusze danych: VND5E025LK-E.pdf
1225 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje VND5E025LK-E
Part Number VND5E025LK-E Producent STMicroelectronics
Opis IC DVR SW HI SIDE 2CH POWERSSO24 Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 48544 pcs Arkusz danych VND5E025LK-E.pdf
Napięcie - Dostawa (Vcc / Vdd) Not Required Napięcie - Obciążenie 4.5 V ~ 28 V
Typ przełącznika General Purpose Dostawca urządzeń Pakiet PowerSSO-24
Seria VIPower™ Rds On (Typ) 25 mOhm (Max)
Ratio - Wejście: Wyjście 1:1 Opakowania Tube
Package / Case PowerSSO-24 Typ wyjścia N-Channel
Konfiguracja wyjściowa High Side temperatura robocza -40°C ~ 150°C (TJ)
Liczba wyjść 2 Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Berło On/Off
Typ wejścia Non-Inverting cechy Auto Restart
Ochrona usterek Current Limiting (Fixed), Open Load Detect, Over Temperature, Over Voltage Obecny - Wyjście (Max) 30A