VND10BSP
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
VND10BSP Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: VND10BSP
Producent / marka: STMicroelectronics
Opis produktu IC SSR HISIDE ISO 40V POWERSO10
Arkusze danych: VND10BSP.pdf
500 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje VND10BSP
Part Number VND10BSP Producent STMicroelectronics
Opis IC SSR HISIDE ISO 40V POWERSO10 Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 34070 pcs Arkusz danych VND10BSP.pdf
Napięcie - Dostawa (Vcc / Vdd) Not Required Napięcie - Obciążenie 6 V ~ 26 V
Typ przełącznika General Purpose Dostawca urządzeń Pakiet 10-PowerSO
Seria - Rds On (Typ) 100 mOhm (Max)
Ratio - Wejście: Wyjście 1:1 Opakowania Tube
Package / Case PowerSO-10 Exposed Bottom Pad Typ wyjścia N-Channel
Konfiguracja wyjściowa High Side temperatura robocza -40°C ~ 150°C (TJ)
Liczba wyjść 2 Poziom czułości na wilgoć (MSL) 3 (168 Hours)
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Berło On/Off
Typ wejścia Non-Inverting cechy Status Flag
Ochrona usterek Open Load Detect, Over Temperature Obecny - Wyjście (Max) 3.4A
Podstawowy numer części VND10B
Wysyłka
★ Czas dostawy zajmie 2-4 dni do większości krajów na całym świecie przez DHL / UPS / FEDEX / TNT.
FedexDHLUPSTNT
GWARANCJA PO GWARANCIE SPRZEDAŻY
Powiązane tagi
Produkty powiązane
VND10B-11-E
VND10B-11-E
Producenci: STMicroelectronics
Opis: IC SSR HI SIDE 2CH PENTAWATT HRZ
Na stanie: 43120 pcs
Pobieranie: VND10B-11-E.pdf
RFQ
VND10BSP-E
VND10BSP-E
Producenci: STMicroelectronics
Opis: IC SMART PWR SSR 2CH POWERSO10
Na stanie: 4223 pcs
Pobieranie: VND10BSP-E.pdf
RFQ
VND10BSP13TR
VND10BSP13TR
Opis: IC SSR HISIDE ISO 40V POWERSO10
Pobieranie: VND10BSP13TR.pdf
VND10N06-1-E
VND10N06-1-E
Opis: MOSFET OMNIFET 60V 10A IPAK