UPSD3422E-40U6
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STMicroelectronics
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: UPSD3422E-40U6
Producent / marka: STMicroelectronics
Opis produktu IC MCU 8BIT 80KB FLASH 80TQFP
Arkusze danych: UPSD3422E-40U6.pdf
  • Wiadomość
Specyfikacje UPSD3422E-40U6
Part Number UPSD3422E-40U6 Producent STMicroelectronics
Opis IC MCU 8BIT 80KB FLASH 80TQFP Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 5775 pcs Arkusz danych UPSD3422E-40U6.pdf
Napięcie - Dostawa (Vcc / Vdd) 3 V ~ 5.5 V Prędkość 40MHz
Seria µPSD Wielkość pamięci RAM 4K x 8
Typ pamięci programu FLASH Rozmiar pamięci programu 80KB (80K x 8)
Peryferia LVD, POR, PWM, WDT Opakowania Tray
Package / Case 80-LQFP Inne nazwy 497-4903
Typ oscylatora Internal temperatura robocza -40°C ~ 85°C (TA)
Liczba I / O 46 Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Rozmiar EEPROM -
szczegółowy opis 8032 µPSD Microcontroller IC 8-Bit 40MHz 80KB (80K x 8) FLASH Konwertery danych A/D 8x10b