UPSD3253BV-24T6
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STMicroelectronics
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: UPSD3253BV-24T6
Producent / marka: STMicroelectronics
Opis produktu IC MCU 8BIT 160KB FLASH 52TQFP
Arkusze danych: UPSD3253BV-24T6.pdf
960 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje UPSD3253BV-24T6
Part Number UPSD3253BV-24T6 Producent STMicroelectronics
Opis IC MCU 8BIT 160KB FLASH 52TQFP Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 10096 pcs Arkusz danych UPSD3253BV-24T6.pdf
Napięcie - Dostawa (Vcc / Vdd) 3 V ~ 3.6 V Prędkość 24MHz
Seria µPSD Wielkość pamięci RAM 32K x 8
Typ pamięci programu FLASH Rozmiar pamięci programu 160KB (160K x 8)
Peryferia LVD, POR, PWM, WDT Opakowania Tray
Package / Case 52-LQFP Inne nazwy 497-2375
Typ oscylatora Internal temperatura robocza -40°C ~ 85°C (TA)
Liczba I / O 37 Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Rozmiar EEPROM -
szczegółowy opis 8032 µPSD Microcontroller IC 8-Bit 24MHz 160KB (160K x 8) FLASH Konwertery danych A/D 4x8b