UPSD3233B-40T6T
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STMicroelectronics
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: UPSD3233B-40T6T
Producent / marka: STMicroelectronics
Opis produktu IC MCU 8BIT 160KB FLASH 52TQFP
Arkusze danych: UPSD3233B-40T6T.pdf
1000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje UPSD3233B-40T6T
Part Number UPSD3233B-40T6T Producent STMicroelectronics
Opis IC MCU 8BIT 160KB FLASH 52TQFP Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 12834 pcs Arkusz danych UPSD3233B-40T6T.pdf
Napięcie - Dostawa (Vcc / Vdd) 4.5 V ~ 5.5 V Prędkość 40MHz
Seria µPSD Wielkość pamięci RAM 8K x 8
Typ pamięci programu FLASH Rozmiar pamięci programu 160KB (160K x 8)
Peryferia LVR, POR, PWM, WDT Opakowania Tape & Reel (TR)
Package / Case 52-LQFP Typ oscylatora Internal
temperatura robocza -40°C ~ 85°C (TA) Liczba I / O 37
Rozmiar EEPROM - szczegółowy opis 8032 µPSD Microcontroller IC 8-Bit 40MHz 160KB (160K x 8) FLASH