T810-800B-TR
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
T810-800B-TR Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: T810-800B-TR
Producent / marka: STMicroelectronics
Opis produktu TRIAC SENS GATE 800V 8A DPAK
Arkusze danych: T810-800B-TR.pdf
2500 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje T810-800B-TR
Part Number T810-800B-TR Producent STMicroelectronics
Opis TRIAC SENS GATE 800V 8A DPAK Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 81871 pcs Arkusz danych T810-800B-TR.pdf
Napięcie - Stan Wyłączony 800V Napięcie - Brama wyzwalania (VGT) (maks) 1.3V
triaka Logic - Sensitive Gate Dostawca urządzeń Pakiet DPAK
Seria - Opakowania Tape & Reel (TR)
Package / Case TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63 Inne nazwy 497-12379-2
T810800BTR
temperatura robocza -40°C ~ 150°C (TJ) Rodzaj mocowania Surface Mount
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Standardowy czas oczekiwania producenta 11 Weeks
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant szczegółowy opis TRIAC Logic - Sensitive Gate 800V 8A Surface Mount DPAK
Obecny - Na członkowskim (IT (RMS)) (max) 8A Obecny -. Non Rep Surge 50, 60Hz (ITSM) 80A, 84A
Obecny - trzymaj (Ih) (maks) 15mA Obecny - Brama wyzwalania (IGT) (maks) 10mA