STW55NM60N
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STW55NM60N Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: STW55NM60N
Producent / marka: STMicroelectronics
Opis produktu MOSFET N-CH 600V 51A TO-247
Arkusze danych: STW55NM60N.pdf
  • Wiadomość
Specyfikacje STW55NM60N
Part Number STW55NM60N Producent STMicroelectronics
Opis MOSFET N-CH 600V 51A TO-247 Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 4253 pcs Arkusz danych STW55NM60N.pdf
VGS (th) (Max) @ Id 4V @ 250µA Vgs (maks.) ±25V
Technologia MOSFET (Metal Oxide) Dostawca urządzeń Pakiet TO-247-3
Seria MDmesh™ II RDS (Max) @ ID, Vgs 60 mOhm @ 25.5A, 10V
Strata mocy (max) 350W (Tc) Opakowania Tube
Package / Case TO-247-3 Inne nazwy 497-7622-5
STW55NM60N-ND
temperatura robocza 150°C (TJ) Rodzaj mocowania Through Hole
Pojemność wejściowa (Ciss) (maks.) @ Vds 5800pF @ 50V Opłata bramkowa (Qg) (maksymalna) @ Vgs 190nC @ 10V
Rodzaj FET N-Channel Cecha FET -
Napięcie Napędu (Max Rds On, Min Rds On) 10V Spust do źródła napięcia (Vdss) 600V
szczegółowy opis N-Channel 600V 51A (Tc) 350W (Tc) Through Hole TO-247-3 Prąd - Ciągły Odpływ (Id) @ 25 ° C 51A (Tc)