STTH15AC06FP
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STTH15AC06FP Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: STTH15AC06FP
Producent / marka: STMicroelectronics
Opis produktu DIODE GP 600V 15A TO220FPAC
Arkusze danych: 1.STTH15AC06FP.pdf2.STTH15AC06FP.pdf
1 pcs
50 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje STTH15AC06FP
Part Number STTH15AC06FP Producent STMicroelectronics
Opis DIODE GP 600V 15A TO220FPAC Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 80600 pcs Arkusz danych 1.STTH15AC06FP.pdf2.STTH15AC06FP.pdf
Napięcie - Forward (VF) (Max) @ Jeśli 1.9V @ 15A Napięcie - DC Rewers (VR) (maks) 600V
Dostawca urządzeń Pakiet TO-220FPAC Prędkość Fast Recovery = 200mA (Io)
Seria - Odwrócona Recovery Time (TRR) 55ns
Opakowania Tube Package / Case TO-220-2 Full Pack
Inne nazwy 497-15159-5
STTH15AC06FP-ND
Temperatura pracy - złącze 175°C (Max)
Rodzaj mocowania Through Hole Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Typ diody Standard szczegółowy opis Diode Standard 600V 15A Through Hole TO-220FPAC
Obecny - Reverse Przeciek @ Vr 2µA @ 600V Obecny - Średnia Spirytus (Io) 15A