STRVS222X02F
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STRVS222X02F Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: STRVS222X02F
Producent / marka: STMicroelectronics
Opis produktu TVS DIODE 154V 222V DO201
Arkusze danych: STRVS222X02F.pdf
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje STRVS222X02F
Part Number STRVS222X02F Producent STMicroelectronics
Opis TVS DIODE 154V 222V DO201 Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 89341 pcs Arkusz danych STRVS222X02F.pdf
Napięcie - Reverse patowa (typ) 154V Napięcie - zaciskanie (maks.) @ Ipp 222V
Napięcie - podziały (min) 171V Kanały jednokierunkowe 1
Rodzaj Zener Dostawca urządzeń Pakiet DO-201
Seria STRVS Ochrona linii zasilających No
Moc - Peak Pulse - Opakowania Cut Tape (CT)
Package / Case DO-201AA, DO-27, Axial Inne nazwy 497-13724-1
temperatura robocza -55°C ~ 175°C (TJ) Rodzaj mocowania Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Standardowy czas oczekiwania producenta 30 Weeks
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Prąd - szczytowy impuls (10/1000 μs) 2A (8/20µs)