STPSC20H12DY
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STMicroelectronics
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: STPSC20H12DY
Producent / marka: STMicroelectronics
Opis produktu DIODE SCHOTTKY 1.2KV 20A TO220AC
Arkusze danych: STPSC20H12DY.pdf
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje STPSC20H12DY
Part Number STPSC20H12DY Producent STMicroelectronics
Opis DIODE SCHOTTKY 1.2KV 20A TO220AC Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 12206 pcs Arkusz danych STPSC20H12DY.pdf
Napięcie - Forward (VF) (Max) @ Jeśli 1.5V @ 20A Napięcie - DC Rewers (VR) (maks) 1200V
Dostawca urządzeń Pakiet TO-220AC Prędkość No Recovery Time > 500mA (Io)
Seria Automotive, AEC-Q101, ECOPACK®2 Odwrócona Recovery Time (TRR) 0ns
Opakowania Tube Package / Case TO-220-2
Inne nazwy 497-17163 Temperatura pracy - złącze -40°C ~ 175°C
Rodzaj mocowania Through Hole Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Typ diody Silicon Carbide Schottky
szczegółowy opis Diode Silicon Carbide Schottky 1200V 20A Through Hole TO-220AC Obecny - Reverse Przeciek @ Vr 120µA @ 1200V
Obecny - Średnia Spirytus (Io) 20A Pojemność @ VR F 1650pF @ 0V, 1MHz