STPS8L30H
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STPS8L30H Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: STPS8L30H
Producent / marka: STMicroelectronics
Opis produktu DIODE SCHOTTKY 30V 8A IPAK
Arkusze danych: STPS8L30H.pdf
3000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje STPS8L30H
Part Number STPS8L30H Producent STMicroelectronics
Opis DIODE SCHOTTKY 30V 8A IPAK Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 123225 pcs Arkusz danych STPS8L30H.pdf
Napięcie - Forward (VF) (Max) @ Jeśli 490mV @ 8A Napięcie - DC Rewers (VR) (maks) 30V
Dostawca urządzeń Pakiet I-PAK Prędkość Fast Recovery = 200mA (Io)
Seria - Opakowania Tube
Package / Case TO-251-3 Short Leads, IPak, TO-251AA Temperatura pracy - złącze 150°C (Max)
Rodzaj mocowania Through Hole Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Typ diody Schottky
szczegółowy opis Diode Schottky 30V 8A Through Hole I-PAK Obecny - Reverse Przeciek @ Vr 1mA @ 30V
Obecny - Średnia Spirytus (Io) 8A Pojemność @ VR F -