STPS30SM120ST
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STPS30SM120ST Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: STPS30SM120ST
Producent / marka: STMicroelectronics
Opis produktu DIODE SCHOTTKY 120V 30A TO220AB
Arkusze danych: STPS30SM120ST.pdf
1 pcs
50 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje STPS30SM120ST
Part Number STPS30SM120ST Producent STMicroelectronics
Opis DIODE SCHOTTKY 120V 30A TO220AB Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 124017 pcs Arkusz danych STPS30SM120ST.pdf
Napięcie - Forward (VF) (Max) @ Jeśli 950mV @ 30A Napięcie - DC Rewers (VR) (maks) 120V
Dostawca urządzeń Pakiet TO-220AB Prędkość Fast Recovery = 200mA (Io)
Seria ECOPACK®2 Opakowania Tube
Package / Case TO-220-3 Inne nazwy 497-15280-5
Temperatura pracy - złącze 150°C (Max) Rodzaj mocowania Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Standardowy czas oczekiwania producenta 9 Weeks
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Typ diody Schottky
szczegółowy opis Diode Schottky 120V 30A Through Hole TO-220AB Obecny - Reverse Przeciek @ Vr 275µA @ 120V
Obecny - Średnia Spirytus (Io) 30A Pojemność @ VR F -