STPS30L60CW
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STPS30L60CW Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: STPS30L60CW
Producent / marka: STMicroelectronics
Opis produktu DIODE ARRAY SCHOTTKY 60V TO247-3
Arkusze danych: STPS30L60CW.pdf
1 pcs
30 pcs
120 pcs
510 pcs
1020 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje STPS30L60CW
Part Number STPS30L60CW Producent STMicroelectronics
Opis DIODE ARRAY SCHOTTKY 60V TO247-3 Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 60835 pcs Arkusz danych STPS30L60CW.pdf
Napięcie - Forward (VF) (Max) @ Jeśli 600mV @ 15A Napięcie - DC Rewers (VR) (maks) 60V
Dostawca urządzeń Pakiet TO-247-3 Prędkość Fast Recovery = 200mA (Io)
Seria - Opakowania Tube
Package / Case TO-247-3 Inne nazwy 497-15686-5
STPS30L60CWST-ND
Temperatura pracy - złącze 150°C (Max) Rodzaj mocowania Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Standardowy czas oczekiwania producenta 25 Weeks
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Typ diody Schottky
Diode Configuration 1 Pair Common Cathode szczegółowy opis Diode Array 1 Pair Common Cathode Schottky 60V 15A Through Hole TO-247-3
Obecny - Reverse Przeciek @ Vr 480µA @ 60V Obecny - Średnia Spirytus (Io) (za Diode) 15A