STPS1H100AY
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STPS1H100AY Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: STPS1H100AY
Producent / marka: STMicroelectronics
Opis produktu DIODE SCHOTTKY 100V 1A SMA
Arkusze danych: STPS1H100AY.pdf
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje STPS1H100AY
Part Number STPS1H100AY Producent STMicroelectronics
Opis DIODE SCHOTTKY 100V 1A SMA Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 358902 pcs Arkusz danych STPS1H100AY.pdf
Napięcie - Forward (VF) (Max) @ Jeśli 770mV @ 1A Napięcie - DC Rewers (VR) (maks) 100V
Dostawca urządzeń Pakiet SMA (DO-214AC) Prędkość Fast Recovery = 200mA (Io)
Seria Q Automotive Opakowania Cut Tape (CT)
Package / Case DO-214AC, SMA Inne nazwy 497-11101-1
Temperatura pracy - złącze -40°C ~ 175°C Rodzaj mocowania Surface Mount
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Standardowy czas oczekiwania producenta 25 Weeks
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Typ diody Schottky
szczegółowy opis Diode Schottky 100V 1A Surface Mount SMA (DO-214AC) Obecny - Reverse Przeciek @ Vr 4µA @ 100V
Obecny - Średnia Spirytus (Io) 1A Pojemność @ VR F -