STPS10120CFP
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STPS10120CFP Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: STPS10120CFP
Producent / marka: STMicroelectronics
Opis produktu DIODE ARRAY SCHOTTKY 120V TO220F
Arkusze danych: STPS10120CFP.pdf
  • Wiadomość
Specyfikacje STPS10120CFP
Part Number STPS10120CFP Producent STMicroelectronics
Opis DIODE ARRAY SCHOTTKY 120V TO220F Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 5583 pcs Arkusz danych STPS10120CFP.pdf
Napięcie - Forward (VF) (Max) @ Jeśli 850mV @ 5A Napięcie - DC Rewers (VR) (maks) 120V
Dostawca urządzeń Pakiet TO-220FPAB Prędkość Fast Recovery = 200mA (Io)
Seria - Opakowania Tube
Package / Case TO-220-3 Full Pack Inne nazwy 497-11888-5
STPS10120CFP-ND
Temperatura pracy - złącze 175°C (Max) Rodzaj mocowania Through Hole
Typ diody Schottky Diode Configuration 1 Pair Common Cathode
szczegółowy opis Diode Array 1 Pair Common Cathode Schottky 120V 5A Through Hole TO-220-3 Full Pack Obecny - Reverse Przeciek @ Vr 6µA @ 120V
Obecny - Średnia Spirytus (Io) (za Diode) 5A