STP200N4F3
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STP200N4F3 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: STP200N4F3
Producent / marka: STMicroelectronics
Opis produktu MOSFET N-CH 40V 120A TO-220
Arkusze danych: STP200N4F3.pdf
1000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje STP200N4F3
Part Number STP200N4F3 Producent STMicroelectronics
Opis MOSFET N-CH 40V 120A TO-220 Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 39544 pcs Arkusz danych STP200N4F3.pdf
VGS (th) (Max) @ Id 4V @ 250µA Vgs (maks.) ±20V
Technologia MOSFET (Metal Oxide) Dostawca urządzeń Pakiet TO-220-3
Seria STripFET™ RDS (Max) @ ID, Vgs 4.4 mOhm @ 80A, 10V
Strata mocy (max) 300W (Tc) Opakowania Tube
Package / Case TO-220-3 Inne nazwy 497-8789-5
temperatura robocza -55°C ~ 175°C (TJ) Rodzaj mocowania Through Hole
Pojemność wejściowa (Ciss) (maks.) @ Vds 5100pF @ 25V Opłata bramkowa (Qg) (maksymalna) @ Vgs 75nC @ 10V
Rodzaj FET N-Channel Cecha FET -
Napięcie Napędu (Max Rds On, Min Rds On) 10V Spust do źródła napięcia (Vdss) 40V
szczegółowy opis N-Channel 40V 120A (Tc) 300W (Tc) Through Hole TO-220-3 Prąd - Ciągły Odpływ (Id) @ 25 ° C 120A (Tc)