STP16CL596TTR
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STMicroelectronics
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: STP16CL596TTR
Producent / marka: STMicroelectronics
Opis produktu IC LED DRIVER LIN 90MA 24TSSOP
Arkusze danych: STP16CL596TTR.pdf
2500 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje STP16CL596TTR
Part Number STP16CL596TTR Producent STMicroelectronics
Opis IC LED DRIVER LIN 90MA 24TSSOP Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 87472 pcs Arkusz danych STP16CL596TTR.pdf
Napięcie - przyłącze (min) 3V Napięcie - zasilanie (maks.) 3.6V
Napięcie - Wyjście 16V Rodzaj Linear
topologia Shift Register Dostawca urządzeń Pakiet 24-TSSOP
Seria - Opakowania Tape & Reel (TR)
Package / Case 24-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) Inne nazwy 497-3879-2
temperatura robocza -40°C ~ 125°C (TA) Liczba wyjść 16
Rodzaj mocowania Surface Mount Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Przełącznik wewnętrzny (e) Yes
Częstotliwość 25MHz Ściemnianie -
szczegółowy opis LED Driver IC 16 Output Linear Shift Register 90mA 24-TSSOP Obecny - Wyjście / Channel 90mA