STL25N15F3
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STL25N15F3 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: STL25N15F3
Producent / marka: STMicroelectronics
Opis produktu MOSFET N-CH 150V 6A POWERFLAT
Arkusze danych: STL25N15F3.pdf
3000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje STL25N15F3
Part Number STL25N15F3 Producent STMicroelectronics
Opis MOSFET N-CH 150V 6A POWERFLAT Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 58561 pcs Arkusz danych STL25N15F3.pdf
VGS (th) (Max) @ Id 4V @ 250µA Vgs (maks.) ±20V
Technologia MOSFET (Metal Oxide) Dostawca urządzeń Pakiet PowerFlat™ (6x5)
Seria STripFET™ III RDS (Max) @ ID, Vgs 57 mOhm @ 3A, 10V
Strata mocy (max) 80W (Tc) Opakowania Tape & Reel (TR)
Package / Case 8-PowerVDFN Inne nazwy 497-8785-2
temperatura robocza -55°C ~ 150°C (TJ) Rodzaj mocowania Surface Mount
Pojemność wejściowa (Ciss) (maks.) @ Vds 1300pF @ 25V Opłata bramkowa (Qg) (maksymalna) @ Vgs 29nC @ 10V
Rodzaj FET N-Channel Cecha FET -
Napięcie Napędu (Max Rds On, Min Rds On) 10V Spust do źródła napięcia (Vdss) 150V
szczegółowy opis N-Channel 150V 25A (Tc) 80W (Tc) Surface Mount PowerFlat™ (6x5) Prąd - Ciągły Odpływ (Id) @ 25 ° C 25A (Tc)