STL220N3LLH7
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STL220N3LLH7 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: STL220N3LLH7
Producent / marka: STMicroelectronics
Opis produktu MOSFET N-CH 30V 220A POWERFLAT56
Arkusze danych: STL220N3LLH7.pdf
3000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje STL220N3LLH7
Part Number STL220N3LLH7 Producent STMicroelectronics
Opis MOSFET N-CH 30V 220A POWERFLAT56 Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 79611 pcs Arkusz danych STL220N3LLH7.pdf
VGS (th) (Max) @ Id 2.2V @ 250µA Vgs (maks.) ±20V
Technologia MOSFET (Metal Oxide) Dostawca urządzeń Pakiet PowerFlat™ (5x6)
Seria DeepGATE™, STripFET™ VII RDS (Max) @ ID, Vgs 1.1 mOhm @ 25A, 10V
Strata mocy (max) 113W (Tc) Opakowania Tape & Reel (TR)
Package / Case 8-PowerVDFN Inne nazwy 497-14968-2
temperatura robocza -55°C ~ 150°C (TJ) Rodzaj mocowania Surface Mount
Pojemność wejściowa (Ciss) (maks.) @ Vds 8650pF @ 25V Opłata bramkowa (Qg) (maksymalna) @ Vgs 46nC @ 4.5V
Rodzaj FET N-Channel Cecha FET -
Napięcie Napędu (Max Rds On, Min Rds On) 4.5V, 10V Spust do źródła napięcia (Vdss) 30V
szczegółowy opis N-Channel 30V 220A (Tc) 113W (Tc) Surface Mount PowerFlat™ (5x6) Prąd - Ciągły Odpływ (Id) @ 25 ° C 220A (Tc)