STL11N4LLF5
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STL11N4LLF5 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: STL11N4LLF5
Producent / marka: STMicroelectronics
Opis produktu MOSFET N-CH 40V 11A POWERFLAT
Arkusze danych: STL11N4LLF5.pdf
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje STL11N4LLF5
Part Number STL11N4LLF5 Producent STMicroelectronics
Opis MOSFET N-CH 40V 11A POWERFLAT Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 80907 pcs Arkusz danych STL11N4LLF5.pdf
VGS (th) (Max) @ Id 2.5V @ 250µA Vgs (maks.) ±20V
Technologia MOSFET (Metal Oxide) Dostawca urządzeń Pakiet PowerFlat™ (3.3x3.3)
Seria STripFET™ V RDS (Max) @ ID, Vgs 9.7 mOhm @ 5.5A, 10V
Strata mocy (max) 2.9W (Ta), 50W (Tc) Opakowania Original-Reel®
Package / Case 8-PowerVDFN Inne nazwy 497-13650-6
temperatura robocza -55°C ~ 150°C (TJ) Rodzaj mocowania Surface Mount
Pojemność wejściowa (Ciss) (maks.) @ Vds 1570pF @ 25V Opłata bramkowa (Qg) (maksymalna) @ Vgs 12.9nC @ 4.5V
Rodzaj FET N-Channel Cecha FET -
Napięcie Napędu (Max Rds On, Min Rds On) 4.5V, 10V Spust do źródła napięcia (Vdss) 40V
szczegółowy opis N-Channel 40V 11A (Tc) 2.9W (Ta), 50W (Tc) Surface Mount PowerFlat™ (3.3x3.3) Prąd - Ciągły Odpływ (Id) @ 25 ° C 11A (Tc)