STK28N3LLH5
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STK28N3LLH5 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: STK28N3LLH5
Producent / marka: STMicroelectronics
Opis produktu MOSFET N-CH 30V 28A POLARPAK
Arkusze danych: STK28N3LLH5.pdf
3000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje STK28N3LLH5
Part Number STK28N3LLH5 Producent STMicroelectronics
Opis MOSFET N-CH 30V 28A POLARPAK Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 64546 pcs Arkusz danych STK28N3LLH5.pdf
VGS (th) (Max) @ Id 2.5V @ 250µA Vgs (maks.) ±22V
Technologia MOSFET (Metal Oxide) Dostawca urządzeń Pakiet PolarPak®
Seria STripFET™ V RDS (Max) @ ID, Vgs 4.5 mOhm @ 14A, 10V
Strata mocy (max) 5.2W (Tc) Opakowania Tape & Reel (TR)
Package / Case PolarPak® Inne nazwy 497-8901-2
temperatura robocza -55°C ~ 150°C (TJ) Rodzaj mocowania Surface Mount
Pojemność wejściowa (Ciss) (maks.) @ Vds 2300pF @ 25V Opłata bramkowa (Qg) (maksymalna) @ Vgs 19nC @ 4.5V
Rodzaj FET N-Channel Cecha FET -
Napięcie Napędu (Max Rds On, Min Rds On) 4.5V, 10V Spust do źródła napięcia (Vdss) 30V
szczegółowy opis N-Channel 30V 28A (Tc) 5.2W (Tc) Surface Mount PolarPak® Prąd - Ciągły Odpływ (Id) @ 25 ° C 28A (Tc)