STIEC45-28ACS
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STIEC45-28ACS Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: STIEC45-28ACS
Producent / marka: STMicroelectronics
Opis produktu TVS DIODE 28V 49V SMC
Arkusze danych: 1.STIEC45-28ACS.pdf2.STIEC45-28ACS.pdf
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje STIEC45-28ACS
Part Number STIEC45-28ACS Producent STMicroelectronics
Opis TVS DIODE 28V 49V SMC Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 128115 pcs Arkusz danych 1.STIEC45-28ACS.pdf2.STIEC45-28ACS.pdf
Napięcie - Reverse patowa (typ) 28V Napięcie - zaciskanie (maks.) @ Ipp 49V
Napięcie - podziały (min) 31.1V Rodzaj Zener
Dostawca urządzeń Pakiet SMC (DO-214AB) Seria STIEC, TRANSIL™
Ochrona linii zasilających No Moc - Peak Pulse -
Opakowania Cut Tape (CT) Package / Case DO-214AB, SMC
Inne nazwy 497-16468-1 temperatura robocza -55°C ~ 150°C (TJ)
Rodzaj mocowania Surface Mount Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Prąd - szczytowy impuls (10/1000 μs) 500A (8/20µs)