STGF17NC60SD
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STGF17NC60SD Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: STGF17NC60SD
Producent / marka: STMicroelectronics
Opis produktu IGBT 600V 17A 32W TO220FP
Arkusze danych: STGF17NC60SD.pdf
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje STGF17NC60SD
Part Number STGF17NC60SD Producent STMicroelectronics
Opis IGBT 600V 17A 32W TO220FP Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 60925 pcs Arkusz danych STGF17NC60SD.pdf
Napięcie - kolektor emiter (Max) 600V Vce (on) (Max) @ VGE, IC 1.9V @ 15V, 12A
Stan testu 480V, 12A, 10 Ohm, 15V Td (wł. / Wył.) @ 25 ° C 17.5ns/175ns
Przełączanie Energy 135µJ (on), 815µJ (off) Dostawca urządzeń Pakiet TO-220FP
Seria PowerMESH™ Odwrócona Recovery Time (TRR) 31ns
Moc - Max 32W Opakowania Tube
Package / Case TO-220-3 Full Pack Inne nazwy 497-13580-5
temperatura robocza -55°C ~ 150°C (TJ) Rodzaj mocowania Through Hole
Typ wejścia Standard Rodzaj IGBT -
brama Charge 54.5nC szczegółowy opis IGBT 600V 17A 32W Through Hole TO-220FP
Obecny - Collector impulsowe (ICM) 80A Obecny - Collector (Ic) (maks) 17A