STGB25N40LZAG
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STGB25N40LZAG Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: STGB25N40LZAG
Producent / marka: STMicroelectronics
Opis produktu POWER TRANSISTORS
Arkusze danych: STGB25N40LZAG.pdf
1000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje STGB25N40LZAG
Part Number STGB25N40LZAG Producent STMicroelectronics
Opis POWER TRANSISTORS Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 75237 pcs Arkusz danych STGB25N40LZAG.pdf
Napięcie - kolektor emiter (Max) 435V Vce (on) (Max) @ VGE, IC 1.25V @ 4V, 6A
Stan testu 300V, 10A, 1 kOhm, 5V Td (wł. / Wył.) @ 25 ° C 1.1µs/4.6µs
Przełączanie Energy - Dostawca urządzeń Pakiet D²PAK
Seria Automotive, AEC-Q101 Moc - Max 150W
Opakowania Tape & Reel (TR) Package / Case TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB
Inne nazwy 497-17643-2 temperatura robocza -55°C ~ 175°C (TJ)
Rodzaj mocowania Surface Mount Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Typ wejścia Logic Rodzaj IGBT -
brama Charge 26nC szczegółowy opis IGBT 435V 25A 150W Surface Mount D²PAK
Obecny - Collector impulsowe (ICM) 50A Obecny - Collector (Ic) (maks) 25A