STF17NF25
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STF17NF25 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: STF17NF25
Producent / marka: STMicroelectronics
Opis produktu MOSFET N-CH 250V 17A TO-220FP
Arkusze danych: STF17NF25.pdf
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje STF17NF25
Part Number STF17NF25 Producent STMicroelectronics
Opis MOSFET N-CH 250V 17A TO-220FP Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 76061 pcs Arkusz danych STF17NF25.pdf
VGS (th) (Max) @ Id 4V @ 250µA Vgs (maks.) ±20V
Technologia MOSFET (Metal Oxide) Dostawca urządzeń Pakiet TO-220FP
Seria STripFET™ II RDS (Max) @ ID, Vgs 165 mOhm @ 8.5A, 10V
Strata mocy (max) 25W (Tc) Opakowania Tube
Package / Case TO-220-3 Full Pack Inne nazwy 497-7471-5
STF17NF25-ND
temperatura robocza -55°C ~ 150°C (TJ) Rodzaj mocowania Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Standardowy czas oczekiwania producenta 38 Weeks
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Pojemność wejściowa (Ciss) (maks.) @ Vds 1000pF @ 25V
Opłata bramkowa (Qg) (maksymalna) @ Vgs 29.5nC @ 10V Rodzaj FET N-Channel
Cecha FET - Napięcie Napędu (Max Rds On, Min Rds On) 10V
Spust do źródła napięcia (Vdss) 250V szczegółowy opis N-Channel 250V 17A (Tc) 25W (Tc) Through Hole TO-220FP
Prąd - Ciągły Odpływ (Id) @ 25 ° C 17A (Tc)