STD50NH02L-1
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STD50NH02L-1 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: STD50NH02L-1
Producent / marka: STMicroelectronics
Opis produktu MOSFET N-CH 24V 50A I-PAK
Arkusze danych: STD50NH02L-1.pdf
3000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje STD50NH02L-1
Part Number STD50NH02L-1 Producent STMicroelectronics
Opis MOSFET N-CH 24V 50A I-PAK Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 97610 pcs Arkusz danych STD50NH02L-1.pdf
VGS (th) (Max) @ Id 1.8V @ 250µA Vgs (maks.) ±20V
Technologia MOSFET (Metal Oxide) Dostawca urządzeń Pakiet I-PAK
Seria STripFET™ III RDS (Max) @ ID, Vgs 10.5 mOhm @ 25A, 10V
Strata mocy (max) 60W (Tc) Opakowania Tube
Package / Case TO-251-3 Short Leads, IPak, TO-251AA Inne nazwy 497-3519-5
temperatura robocza -55°C ~ 175°C (TJ) Rodzaj mocowania Through Hole
Pojemność wejściowa (Ciss) (maks.) @ Vds 1400pF @ 25V Opłata bramkowa (Qg) (maksymalna) @ Vgs 24nC @ 10V
Rodzaj FET N-Channel Cecha FET -
Napięcie Napędu (Max Rds On, Min Rds On) 5V, 10V Spust do źródła napięcia (Vdss) 24V
szczegółowy opis N-Channel 24V 50A (Tc) 60W (Tc) Through Hole I-PAK Prąd - Ciągły Odpływ (Id) @ 25 ° C 50A (Tc)