STD2NK100Z
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STD2NK100Z Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: STD2NK100Z
Producent / marka: STMicroelectronics
Opis produktu MOSFET N-CH 1000V 1.85A DPAK
Arkusze danych: STD2NK100Z.pdf
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje STD2NK100Z
Part Number STD2NK100Z Producent STMicroelectronics
Opis MOSFET N-CH 1000V 1.85A DPAK Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 80726 pcs Arkusz danych STD2NK100Z.pdf
VGS (th) (Max) @ Id 4.5V @ 50µA Vgs (maks.) ±30V
Technologia MOSFET (Metal Oxide) Dostawca urządzeń Pakiet DPAK
Seria SuperMESH™ RDS (Max) @ ID, Vgs 8.5 Ohm @ 900mA, 10V
Strata mocy (max) 70W (Tc) Opakowania Original-Reel®
Package / Case TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63 Inne nazwy 497-7964-6
temperatura robocza -55°C ~ 150°C (TJ) Rodzaj mocowania Surface Mount
Pojemność wejściowa (Ciss) (maks.) @ Vds 499pF @ 25V Opłata bramkowa (Qg) (maksymalna) @ Vgs 16nC @ 10V
Rodzaj FET N-Channel Cecha FET -
Napięcie Napędu (Max Rds On, Min Rds On) 10V Spust do źródła napięcia (Vdss) 1000V
szczegółowy opis N-Channel 1000V 1.85A (Tc) 70W (Tc) Surface Mount DPAK Prąd - Ciągły Odpływ (Id) @ 25 ° C 1.85A (Tc)