SMP100LC-35
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
SMP100LC-35 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: SMP100LC-35
Producent / marka: STMicroelectronics
Opis produktu TRISIL 100A 35V BIDIRECT SMB
Arkusze danych: SMP100LC-35.pdf
2500 pcs
5000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje SMP100LC-35
Part Number SMP100LC-35 Producent STMicroelectronics
Opis TRISIL 100A 35V BIDIRECT SMB Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 215470 pcs Arkusz danych SMP100LC-35.pdf
Napięcie - Stan Wyłączony 35V Napięcie - Breakover 55V
Seria SMP, TRISIL™ Opakowania Tape & Reel (TR)
Package / Case DO-214AA, SMB Inne nazwy 497-4093-2
SMP100LC35
Ilość elementów 1 Rodzaj mocowania Surface Mount
Prąd - szczytowa impuls (8 / 20μs) 400A Prąd - szczytowy impuls (10/1000 μs) 100A
Obecny - trzymaj (Ih) 150mA Pojemność 55pF