SMA6J33A-TR
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
SMA6J33A-TR Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: SMA6J33A-TR
Producent / marka: STMicroelectronics
Opis produktu TVS DIODE 33V 60.8V SMA
Arkusze danych: 1.SMA6J33A-TR.pdf2.SMA6J33A-TR.pdf
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje SMA6J33A-TR
Part Number SMA6J33A-TR Producent STMicroelectronics
Opis TVS DIODE 33V 60.8V SMA Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 269010 pcs Arkusz danych 1.SMA6J33A-TR.pdf2.SMA6J33A-TR.pdf
Napięcie - Reverse patowa (typ) 33V Napięcie - zaciskanie (maks.) @ Ipp 60.8V
Napięcie - podziały (min) 36.7V Kanały jednokierunkowe 1
Rodzaj Zener Dostawca urządzeń Pakiet SMA (DO-214AC)
Seria SMA6J, TRANSIL™ Ochrona linii zasilających No
Moc - Peak Pulse 600W Opakowania Cut Tape (CT)
Package / Case DO-214AC, SMA Inne nazwy 497-5932-1
temperatura robocza -55°C ~ 175°C (TJ) Rodzaj mocowania Surface Mount
Prąd - szczytowy impuls (10/1000 μs) 57A (8/20µs) Pojemność @ Częstotliwość -
Podstawowy numer części SMA6J Aplikacje General Purpose
Wysyłka
★ Czas dostawy zajmie 2-4 dni do większości krajów na całym świecie przez DHL / UPS / FEDEX / TNT.
FedexDHLUPSTNT
GWARANCJA PO GWARANCIE SPRZEDAŻY
Powiązane tagi
Produkty powiązane
SMA6J33A
SMA6J33A
Producenci: Hamlin / Littelfuse
Opis: TVS DIODES SMA 600W TR