SM15T150CA
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
SM15T150CA Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: SM15T150CA
Producent / marka: STMicroelectronics
Opis produktu TVS DIODE 128V 265V SMC
Arkusze danych: SM15T150CA.pdf
2500 pcs
5000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje SM15T150CA
Part Number SM15T150CA Producent STMicroelectronics
Opis TVS DIODE 128V 265V SMC Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 204379 pcs Arkusz danych SM15T150CA.pdf
Napięcie - Reverse patowa (typ) 128V Napięcie - zaciskanie (maks.) @ Ipp 265V
Napięcie - podziały (min) 143V Rodzaj Zener
Dostawca urządzeń Pakiet SMC Seria SM15T, TRANSIL™
Ochrona linii zasilających No Moc - Peak Pulse 1500W (1.5kW)
Opakowania Tape & Reel (TR) Package / Case DO-214AB, SMC
Inne nazwy 497-7861-2
SM15T150CA-ND
temperatura robocza -55°C ~ 150°C (TJ)
Rodzaj mocowania Surface Mount Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Prąd - szczytowy impuls (10/1000 μs) 38A (8/20µs)
Pojemność @ Częstotliwość - Kanały dwukierunkowe 1
Podstawowy numer części SM15T Aplikacje General Purpose
Wysyłka
★ Czas dostawy zajmie 2-4 dni do większości krajów na całym świecie przez DHL / UPS / FEDEX / TNT.
FedexDHLUPSTNT
GWARANCJA PO GWARANCIE SPRZEDAŻY
Powiązane tagi
Produkty powiązane
SM15T150CA-M3/9AT
SM15T150CA-M3/9AT
Producenci: Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis: TVS DIODE 128V 207V DO214AB
Na stanie: 157157 pcs
Pobieranie: SM15T150CA-M3/9AT.pdf
RFQ
SM15T150CA-E3/57T
SM15T150CA-E3/57T
Na stanie: 224587 pcs
Pobieranie: SM15T150CA-E3/57T.pdf
RFQ
SM15T150CA-E3/9AT
SM15T150CA-E3/9AT
Pobieranie: SM15T150CA-E3/9AT.pdf
SM15T150A-M3/9AT
SM15T150A-M3/9AT
Pobieranie: SM15T150A-M3/9AT.pdf
SM15T150CAHE3/57T
SM15T150CAHE3/57T
Pobieranie: SM15T150CAHE3/57T.pdf
SM15T150A-M3/57T
SM15T150A-M3/57T
Pobieranie: SM15T150A-M3/57T.pdf
SM15T150CAHE3/9AT
SM15T150CAHE3/9AT
Pobieranie: SM15T150CAHE3/9AT.pdf
SM15T150CA-M3/57T
SM15T150CA-M3/57T