LE33CZ-AP
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STMicroelectronics
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: LE33CZ-AP
Producent / marka: STMicroelectronics
Opis produktu IC REG LINEAR 3.3V 100MA TO92-3
Arkusze danych: LE33CZ-AP.pdf
2000 pcs
6000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje LE33CZ-AP
Part Number LE33CZ-AP Producent STMicroelectronics
Opis IC REG LINEAR 3.3V 100MA TO92-3 Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 280328 pcs Arkusz danych LE33CZ-AP.pdf
Spadek napięcia (Max) 0.5V @ 100mA Napięcie - Wyjście (Min / Fixed) 3.3V
Napięcie - Wyjście (Max) - Napięcie - wejściowa (maks) 18V
Dostawca urządzeń Pakiet TO-92-3 Seria -
Funkcje ochronne Over Current, Over Temperature Opakowania Tape & Box (TB)
Package / Case TO-226-3, TO-92-3 (TO-226AA) (Formed Leads) PSRR 80dB ~ 60dB (120Hz ~ 10kHz)
Typ wyjścia Fixed Konfiguracja wyjściowa Positive
Inne nazwy 497-16180-3
LE33CZ-AP-ND
temperatura robocza -40°C ~ 125°C
Ilość Regulatorów 1 Rodzaj mocowania Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Standardowy czas oczekiwania producenta 38 Weeks
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant szczegółowy opis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 3.3V 100mA TO-92-3
Obecny - Dostawa (Max) 3mA Current - Spoczynkowy (Iq) 1mA
Obecny - Wyjście 100mA Funkcje sterowania -
Podstawowy numer części LE33
Wysyłka
★ Czas dostawy zajmie 2-4 dni do większości krajów na całym świecie przez DHL / UPS / FEDEX / TNT.
FedexDHLUPSTNT
GWARANCJA PO GWARANCIE SPRZEDAŻY
Powiązane tagi
Produkty powiązane
LE33CZ-TR
LE33CZ-TR
Producenci: STMicroelectronics
Opis: IC REG LINEAR 3.3V 100MA TO92-3
Na stanie: 222060 pcs
Pobieranie: LE33CZ-TR.pdf
RFQ
LE33CD
LE33CD
Producenci: STMicroelectronics
Opis: IC REG LINEAR 3.3V 100MA 8SO
Na stanie: 150718 pcs
Pobieranie: LE33CD.pdf
RFQ
LE33ABD-TR
LE33ABD-TR
Pobieranie: LE33ABD-TR.pdf
LE30CZ
LE30CZ
Opis: IC REG LINEAR 3V 100MA TO92-3
Pobieranie: LE30CZ.pdf
LE33CD-TR
LE33CD-TR
Pobieranie: LE33CD-TR.pdf
LE35CZ
LE35CZ
Opis: IC REG LINEAR 3.5V 100MA TO92-3
Pobieranie: LE35CZ.pdf
LE33CZ
LE33CZ