LD59100PUR
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STMicroelectronics
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: LD59100PUR
Producent / marka: STMicroelectronics
Opis produktu IC REG LINEAR POS ADJ 1A 8DFN
Arkusze danych: 1.LD59100PUR.pdf2.LD59100PUR.pdf
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje LD59100PUR
Part Number LD59100PUR Producent STMicroelectronics
Opis IC REG LINEAR POS ADJ 1A 8DFN Stan ołowiu / status RoHS
dostępna ilość 164245 pcs Arkusz danych 1.LD59100PUR.pdf2.LD59100PUR.pdf
Spadek napięcia (Max) 0.5V @ 1A Napięcie - Wyjście (Min / Fixed) 0.3V
Napięcie - Wyjście (Max) 5.5V Napięcie - wejściowa (maks) 5.5V
Dostawca urządzeń Pakiet 8-DFN (3x3) Seria -
Funkcje ochronne Over Current, Over Temperature, Reverse Polarity Opakowania Cut Tape (CT)
Package / Case 8-VDFN Exposed Pad PSRR 78dB ~ 58dB (100Hz)
Typ wyjścia Adjustable Konfiguracja wyjściowa Positive
Inne nazwy 497-17770-1 temperatura robocza -40°C ~ 125°C
Ilość Regulatorów 1 Rodzaj mocowania Surface Mount
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) szczegółowy opis Linear Voltage Regulator IC 1 Output 1A 8-DFN (3x3)
Obecny - Dostawa (Max) 280µA Current - Spoczynkowy (Iq) 130µA
Obecny - Wyjście 1A Funkcje sterowania Enable