LD3985J25R
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
LD3985J25R Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: LD3985J25R
Producent / marka: STMicroelectronics
Opis produktu IC REG LIN 2.5V 150MA 5FLIPCHIP
Arkusze danych: LD3985J25R.pdf
  • Wiadomość
Specyfikacje LD3985J25R
Part Number LD3985J25R Producent STMicroelectronics
Opis IC REG LIN 2.5V 150MA 5FLIPCHIP Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 5344 pcs Arkusz danych LD3985J25R.pdf
Spadek napięcia (Max) 0.1V @ 150mA Napięcie - Wyjście (Min / Fixed) 2.5V
Napięcie - Wyjście (Max) - Napięcie - wejściowa (maks) 6V
Dostawca urządzeń Pakiet 5-FlipChip (1.59x1.24) Seria -
Funkcje ochronne Over Current, Over Temperature Opakowania Tape & Reel (TR)
Package / Case 5-WFBGA, FCBGA PSRR 60dB ~ 50dB (1kHz ~ 10kHz)
Typ wyjścia Fixed Konfiguracja wyjściowa Positive
temperatura robocza -40°C ~ 125°C Ilość Regulatorów 1
Rodzaj mocowania Surface Mount Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant szczegółowy opis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 2.5V 150mA 5-FlipChip (1.59x1.24)
Obecny - Dostawa (Max) 250µA Current - Spoczynkowy (Iq) 150µA
Obecny - Wyjście 150mA Funkcje sterowania Enable