LD2985AM35R
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
LD2985AM35R Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: LD2985AM35R
Producent / marka: STMicroelectronics
Opis produktu IC REG LINEAR 3.5V 150MA SOT23-5
Arkusze danych: LD2985AM35R.pdf
3000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje LD2985AM35R
Part Number LD2985AM35R Producent STMicroelectronics
Opis IC REG LINEAR 3.5V 150MA SOT23-5 Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 93409 pcs Arkusz danych LD2985AM35R.pdf
Spadek napięcia (Max) 0.575V @ 150mA Napięcie - Wyjście (Min / Fixed) 3.5V
Napięcie - Wyjście (Max) - Napięcie - wejściowa (maks) 16V
Dostawca urządzeń Pakiet SOT-23-5 Seria -
Funkcje ochronne Over Current, Over Temperature Opakowania Tape & Reel (TR)
Package / Case SC-74A, SOT-753 PSRR 45dB (1kHz)
Typ wyjścia Fixed Konfiguracja wyjściowa Positive
temperatura robocza -40°C ~ 125°C Ilość Regulatorów 1
Rodzaj mocowania Surface Mount Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant szczegółowy opis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 3.5V 150mA SOT-23-5
Obecny - Dostawa (Max) 4mA Current - Spoczynkowy (Iq) 150µA
Obecny - Wyjście 150mA Funkcje sterowania Enable