LD2982AM25R
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
LD2982AM25R Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: LD2982AM25R
Producent / marka: STMicroelectronics
Opis produktu IC REG LINEAR 2.5V 50MA SOT23-5
Arkusze danych: LD2982AM25R.pdf
3000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje LD2982AM25R
Part Number LD2982AM25R Producent STMicroelectronics
Opis IC REG LINEAR 2.5V 50MA SOT23-5 Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 95607 pcs Arkusz danych LD2982AM25R.pdf
Spadek napięcia (Max) 0.225V @ 50mA Napięcie - Wyjście (Min / Fixed) 2.5V
Napięcie - Wyjście (Max) - Napięcie - wejściowa (maks) 16V
Dostawca urządzeń Pakiet SOT-23-5 Seria -
Funkcje ochronne Over Current, Over Temperature Opakowania Tape & Reel (TR)
Package / Case SC-74A, SOT-753 PSRR 45dB (1kHz)
Typ wyjścia Fixed Konfiguracja wyjściowa Positive
Inne nazwy 497-3486-2 temperatura robocza -40°C ~ 125°C
Ilość Regulatorów 1 Rodzaj mocowania Surface Mount
szczegółowy opis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 2.5V 50mA SOT-23-5 Obecny - Dostawa (Max) 1.2mA
Current - Spoczynkowy (Iq) 150µA Obecny - Wyjście 50mA