LD2979Z33AP
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STMicroelectronics
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: LD2979Z33AP
Producent / marka: STMicroelectronics
Opis produktu IC REG LINEAR 3.3V 50MA TO92-3
Arkusze danych: LD2979Z33AP.pdf
4000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje LD2979Z33AP
Part Number LD2979Z33AP Producent STMicroelectronics
Opis IC REG LINEAR 3.3V 50MA TO92-3 Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 181855 pcs Arkusz danych LD2979Z33AP.pdf
Spadek napięcia (Max) 0.6V @ 50mA Napięcie - Wyjście (Min / Fixed) 3.3V
Napięcie - Wyjście (Max) - Napięcie - wejściowa (maks) 16V
Dostawca urządzeń Pakiet TO-92-3 Seria -
Funkcje ochronne Over Current, Over Temperature Opakowania Tape & Box (TB)
Package / Case TO-226-3, TO-92-3 (TO-226AA) (Formed Leads) PSRR 63dB (120Hz)
Typ wyjścia Fixed Konfiguracja wyjściowa Positive
temperatura robocza -25°C ~ 125°C Ilość Regulatorów 1
Rodzaj mocowania Through Hole Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant szczegółowy opis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 3.3V 50mA TO-92-3
Obecny - Dostawa (Max) 13mA Current - Spoczynkowy (Iq) 170µA
Obecny - Wyjście 50mA Funkcje sterowania -
Podstawowy numer części LD2979
Wysyłka
★ Czas dostawy zajmie 2-4 dni do większości krajów na całym świecie przez DHL / UPS / FEDEX / TNT.
FedexDHLUPSTNT
GWARANCJA PO GWARANCIE SPRZEDAŻY
Powiązane tagi
Produkty powiązane
LD2979Z33
LD2979Z33
Producenci: STMicroelectronics
Opis: IC REG LINEAR 3.3V 50MA TO92-3