LD29300V25
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
LD29300V25 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: LD29300V25
Producent / marka: STMicroelectronics
Opis produktu IC REG LINEAR 2.5V 3A TO220AB
Arkusze danych: LD29300V25.pdf
1000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje LD29300V25
Part Number LD29300V25 Producent STMicroelectronics
Opis IC REG LINEAR 2.5V 3A TO220AB Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 81823 pcs Arkusz danych LD29300V25.pdf
Spadek napięcia (Max) 0.7V @ 3A Napięcie - Wyjście (Min / Fixed) 2.5V
Napięcie - Wyjście (Max) - Napięcie - wejściowa (maks) 14V
Dostawca urządzeń Pakiet TO-220AB Seria -
Funkcje ochronne Over Current, Over Temperature Opakowania Tube
Package / Case TO-220-3 PSRR 70dB (120Hz)
Typ wyjścia Fixed Konfiguracja wyjściowa Positive
Inne nazwy 497-1509-5 temperatura robocza -40°C ~ 125°C
Ilość Regulatorów 1 Rodzaj mocowania Through Hole
szczegółowy opis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 2.5V 3A TO-220AB Obecny - Dostawa (Max) 100mA
Current - Spoczynkowy (Iq) 180µA Obecny - Wyjście 3A