LD1084D2M33
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STMicroelectronics
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: LD1084D2M33
Producent / marka: STMicroelectronics
Opis produktu IC REG LINEAR 3.3V 5A D2PAK-3
Arkusze danych: LD1084D2M33.pdf
Status RoHs Zawiera ołów / RoHS niezgodny
2000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje LD1084D2M33
Part Number LD1084D2M33 Producent STMicroelectronics
Opis IC REG LINEAR 3.3V 5A D2PAK-3 Stan ołowiu / status RoHS Zawiera ołów / RoHS niezgodny
dostępna ilość 93516 pcs Arkusz danych LD1084D2M33.pdf
Spadek napięcia (Max) 1.5V @ 5A Napięcie - Wyjście (Min / Fixed) 3.3V
Napięcie - Wyjście (Max) - Napięcie - wejściowa (maks) 30V
Dostawca urządzeń Pakiet D2PAK-3 Seria -
Funkcje ochronne Over Temperature, Short Circuit Opakowania Tube
Package / Case TO-263-4, D²Pak (3 Leads + Tab), TO-263AA PSRR 72dB (120Hz)
Typ wyjścia Fixed Konfiguracja wyjściowa Positive
Inne nazwy 497-4235-5 temperatura robocza -40°C ~ 125°C
Ilość Regulatorów 1 Rodzaj mocowania Surface Mount
szczegółowy opis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 3.3V 5A D2PAK-3 Current - Spoczynkowy (Iq) 10mA
Obecny - Wyjście 5A Funkcje sterowania -