L5300EPTTR
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STMicroelectronics
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: L5300EPTTR
Producent / marka: STMicroelectronics
Opis produktu IC REG LINEAR 5V 300MA PPAK
Arkusze danych: L5300EPTTR.pdf
2500 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje L5300EPTTR
Part Number L5300EPTTR Producent STMicroelectronics
Opis IC REG LINEAR 5V 300MA PPAK Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 94269 pcs Arkusz danych L5300EPTTR.pdf
Spadek napięcia (Max) 0.5V @ 300mA Napięcie - Wyjście (Min / Fixed) 5V
Napięcie - Wyjście (Max) - Napięcie - wejściowa (maks) 40V
Dostawca urządzeń Pakiet PPAK Seria Automotive, AEC-Q100
Funkcje ochronne Over Temperature, Short Circuit Opakowania Tape & Reel (TR)
Package / Case TO-252-5, DPak (4 Leads + Tab), TO-252AD PSRR 60dB (100Hz)
Typ wyjścia Fixed Konfiguracja wyjściowa Positive
temperatura robocza -40°C ~ 150°C Ilość Regulatorów 1
Rodzaj mocowania Surface Mount Poziom czułości na wilgoć (MSL) 3 (168 Hours)
szczegółowy opis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 5V 300mA PPAK Obecny - Dostawa (Max) 4.2mA
Current - Spoczynkowy (Iq) 80µA Obecny - Wyjście 300mA
Funkcje sterowania Enable Podstawowy numer części L5300
Wysyłka
★ Czas dostawy zajmie 2-4 dni do większości krajów na całym świecie przez DHL / UPS / FEDEX / TNT.
FedexDHLUPSTNT
GWARANCJA PO GWARANCIE SPRZEDAŻY
Powiązane tagi
Produkty powiązane
L5300AH7TR
L5300AH7TR
Producenci: STMicroelectronics
Opis: IC REG LINEAR 5V 300MA 6HPAK