L4931CPT33
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STMicroelectronics
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: L4931CPT33
Producent / marka: STMicroelectronics
Opis produktu IC REG LINEAR 3.3V 250MA PPAK
Arkusze danych: L4931CPT33.pdf
3000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje L4931CPT33
Part Number L4931CPT33 Producent STMicroelectronics
Opis IC REG LINEAR 3.3V 250MA PPAK Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 97593 pcs Arkusz danych L4931CPT33.pdf
Spadek napięcia (Max) 0.8V @ 250mA Napięcie - Wyjście (Min / Fixed) 3.3V
Napięcie - Wyjście (Max) - Napięcie - wejściowa (maks) 20V
Dostawca urządzeń Pakiet PPAK Seria -
Funkcje ochronne Over Current, Over Temperature Opakowania Tube
Package / Case TO-252-5, DPak (4 Leads + Tab), TO-252AD PSRR 73dB ~ 55dB (120Hz ~ 10kHz)
Typ wyjścia Fixed Konfiguracja wyjściowa Positive
temperatura robocza -40°C ~ 125°C Ilość Regulatorów 1
Rodzaj mocowania Surface Mount Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant szczegółowy opis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 3.3V 250mA PPAK
Obecny - Dostawa (Max) 6mA Current - Spoczynkowy (Iq) 1mA
Obecny - Wyjście 250mA Funkcje sterowania -