FERD20L60CG-TR
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
FERD20L60CG-TR Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: FERD20L60CG-TR
Producent / marka: STMicroelectronics
Opis produktu DIODE ARRAY 60V 10A D2PAK
Arkusze danych: FERD20L60CG-TR.pdf
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje FERD20L60CG-TR
Part Number FERD20L60CG-TR Producent STMicroelectronics
Opis DIODE ARRAY 60V 10A D2PAK Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 96519 pcs Arkusz danych FERD20L60CG-TR.pdf
Napięcie - Forward (VF) (Max) @ Jeśli 575mV @ 10A Napięcie - DC Rewers (VR) (maks) 60V
Dostawca urządzeń Pakiet D²PAK Prędkość Fast Recovery = 200mA (Io)
Seria - Opakowania Original-Reel®
Package / Case TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB Inne nazwy 497-17689-6
Temperatura pracy - złącze 150°C (Max) Rodzaj mocowania Surface Mount
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Standardowy czas oczekiwania producenta 12 Weeks
Diode Configuration 1 Pair Common Cathode szczegółowy opis Diode Array 1 Pair Common Cathode FERD (Field Effect Rectifier Diode) 60V 10A Surface Mount TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB
Obecny - Reverse Przeciek @ Vr 970µA @ 60V Obecny - Średnia Spirytus (Io) (za Diode) 10A