EVL6562A-400W
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
EVL6562A-400W Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: EVL6562A-400W
Producent / marka: STMicroelectronics
Opis produktu BOARD EVAL FOR L6562AX
Arkusze danych: 1.EVL6562A-400W.pdf2.EVL6562A-400W.pdf3.EVL6562A-400W.pdf
1 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje EVL6562A-400W
Part Number EVL6562A-400W Producent STMicroelectronics
Opis BOARD EVAL FOR L6562AX Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 1105 pcs Arkusz danych 1.EVL6562A-400W.pdf2.EVL6562A-400W.pdf3.EVL6562A-400W.pdf
Wykorzystywane IC / Part L6562A Rodzaj Power Management
dostarczane treści Board(s) Seria -
Atrybuty wtórne Continuous Current Mode Podstawowe atrybuty 400W, 400V Out, 90 ~ 265VAC In